Medycyna Estetyczna

GABINET LEKARSKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Zaufaj profesjonalistom, którzy zadbają o Twoją urodę i Twoje zdrowie.
1.Wykonujemy zabiegi lekarskie w zakresie:
  -korekcja zmarszczek
  -ujędrnianie wiotkiej skóry
  -powiększanie i korygowanie kształtu ust
  -modelowanie owalu twarzy
  (wypełnianie kwasem hialuronowym syntetycznym usieciowanym i nieusieciowanym)


 
COFNĄĆ CZAS

Słońce, wolne rodniki tlenkowe, stres, palenie tytoniu i wreszcie upływ czasu powodują, że w naszej skórze ubywa włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego, ważnego składnika skóry wiążącego cząsteczki wody.


 
CZYM JEST I KIEDY STOSUJE SIĘ WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK ?

Zanikanie kwasu hialuronowego powoduje wiotkość skóry, a w niektórych miejscach powstawanie bruzd i zmarszczek. Można uzyskać spłycenie i wygładzenie zmarszczek podając bezpośrednio do skóry wypełniacze zmarszczek , zawierające egzogenny kwas hialuronowy, identyczny pod względem budowy z endogennym-naszym własnym-powstałym w skórze.

Kwas hialuronowy zawarty w w wypełniaczach zmarszczek jest produkowany na drodze fermentacji bakteryjnej.W celu zapobieżenia szybkiemu rozpadowi kwasu hoialuronowego jego cząstki zostały wzmocnione specjalnymi "mostkami".Proces ten zwany usieciowaniem powoduje, że substancja wypełniająca utrzymuje się w skórze 6-do 9 m-cy, a nawet do roku.


 
NA CZYM POLEGA WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK ?

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na śródskórnym podaniu pod zmarszczkę żelu zawierającego kwas hialuronowy w postaci zastrzyków.W efekcie następuje redukcja lub likwidacja zmarszczek.


 
WSKAZANIA DO WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK

   -fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki między nosem i ustami
   -opadnięte kąciki ust
   -podkrążone oczy
   -zmarszczki nad górną wargą
   -zmarszczki między brwiami
   -zmarszczki "kurze łapki"
   poziome zmarszczki na czole
 


SPOSÓB WYKONANIA

Po znieczuleniu miejscowym kremem Emla oraz dezynfekcji skóry lekarz wykonuje zastrzyki z kwasu hialuronowego w wybrane miejsca. Zabieg wypełniania zmarszczek wraz ze znieczuleniem trwa ok.30 min.Nie wymaga wcześniejszego wykonania testów alergicznych.Bezpośrednio po zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego może wystąpić w miejscu wkłucia niewielkie zaczerwienienie. Czasem pojawiają się małe krwiaczki, które znikają po ok.7dniach.
 


P/WSKAZANIA
    -ciążą i laktacja
    -stany zapalne skóry(np.opryszczka)
    -kolagenozy
 


JAK CZĘSTO WYPEŁNIAĆ ZMARSZCZKI KWASEM HIALURONOWYM ?

Wypełnianie i spłycanie zmarszczek wystarcza na 6,9 a nawet 12 m-cy w zależności od stosowanego preparatu kwasu hialuronowego. Zanikanie wypełniacza jest przyspieszane przez słońce i palenie tytoniu.


 
EFEKT ODLEGŁY USUWANIA ZMARSZCZEK METODĄ WYPEŁNIANIA

W skutek stymulacji produkcji kolagenu przez kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach, każde następne wygładzenie zmarszczek jest bardziej efektywne. Kolejne wypełnianie zmarszczek pozwala na mniejsze zużycie preparatu przy kolejnych zabiegach i co za tym idzie obniżenie kosztów.

 

TESTY OBCIĄŻENIOWE ORGANIZMU:

  • pasożyty - 96
  • grzyby - 96
  • bakterie - 100
  • metale cięzkie - 40
  • borelioza - 60 koinfekcji

Leczenie obciążeń